Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için formdaki ilgili yerleri doldurmanız yeterlidir.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alabilmek için aşağıdaki RANDEVU AL butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Tc Kimlik Numaranız ve Randevu almak için oluşturmuş olduğunuz şifrenizi girmeniz gereklidir.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Randevu Numarası: 182

Hastaneden Randevu alabilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

tahlil-sonuclari Karabük Hastanelerinde yaptırdığınız tahlillerinizin sonuçlarını online olarak görebileceğiniz internet adresine gidebilmek için yandaki Tahlil Sonuçları butonuna tıklayınız.

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu sistemi aracı bir portaldır. Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile hiçbir resmi ilişkimiz bulunmamaktadır. Randevu sırasında veya hastanede yaşayabileceğiniz sorunlardan www.hastanesirandevu.org sitesi sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanmış her kişi bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

  1. hasan demircan

    18 NİSAN DA KAYIN VALİDEM SEHER UZUN HASTANEYE YATTI, BİR GÜN SONRA AYAĞI ALINDI VE GENE BİR GÜN SONRA TABURCU EDİLDİ. 84 YAŞINDA VE ŞEKER HASTASI BİR İNSANI, BU KADAR KISA BİR ZAMANDA TABURCU ETMEK HASTANENİN BAŞARISI !!! OLMALI. AYRICA, HASTANE PERSONELİNDEN BİRİ HASTADAN KAN ALIYOR BEŞ DK SONRA BİR BAŞKASI GENE KAN ALMAYA GELİYOR, ÇÜNKÜ BİR ÖNCEKİNDEN HABERİ YOK.HASTANE ÇOK GÜRÜLTÜLÜ,TUVALETLER YENİ AMA PİSLİK İÇİNDE. ACİL GİRİŞİNDEKİ TUVALETLER ÜÇ KABİN, BÜYÜK YADA KÜÇÜK İHTİYAÇLAR İÇİN YETERSİZ. PİSUVAR OLMAMASI ZATEN ZİHNİYETİ BELLİ EDİYOR…. SELAMLAR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *