Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu alabilmek için formdaki ilgili yerleri doldurmanız yeterlidir.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu alabilmek için aşağıdaki RANDEVU AL butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Tc Kimlik Numaranız ve Randevu almak için oluşturmuş olduğunuz şifrenizi girmeniz gereklidir.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Randevu Numarası: 182

tahlil-sonuclari İzmir Hastanelerinde yaptırdığınız tahlillerinizin sonuçlarını online olarak görebileceğiniz internet adresine gidebilmek için yandaki Tahlil Sonuçları butonuna tıklayınız.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu sistemi aracı bir portaldır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile hiçbir resmi ilişkimiz bulunmamaktadır. Randevu sırasında veya hastanede yaşayabileceğiniz sorunlardan www.hastanesirandevu.org sitesi sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanmış her kişi bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

  1. Haluk Fıçıcı

    Göz polikliniğine randevu için hasta bilgilerimizi,SİSTEMİN KABUL ETTİĞİ İLK ANDA(saat 20.00 da) girmiş olmama rağmen ,’kontenjan dolmuştur’ yanıtı veren sisteminizden randevu almanın mümkün olmadığını düşünüyoruz.! Bu konuda bir parça şeffaf davranıp hiç olmazsa kaç kişiye randevu verileceğini yazabilme dürüstlüğünü gösterebilirseniz, hastalar randevu alabileceği hayaline kapılıp boş yere zamanlarını kaybedip üzülmezler…!!! Yapabileceğiniz bir açıklamanız varsa yanıtınızı mail veya telefon yoluyla bekliyorum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *