Ankara Dışkapı Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için formdaki ilgili yerleri doldurmanız yeterlidir.

Ankara Dışkapı Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu alabilmek için aşağıdaki RANDEVU AL butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Tc Kimlik Numaranız ve Randevu almak için oluşturmuş olduğunuz şifrenizi girmeniz gereklidir.

Ankara Dışkapı Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Randevu Numarası: 182

Hastaneden Randevu alabilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

tahlil-sonuclari Ankara Hastanelerinde yaptırdığınız tahlillerinizin sonuçlarını online olarak görebileceğiniz internet adresine gidebilmek için yandaki Tahlil Sonuçları butonuna tıklayınız.

Ankara Dışkapı Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu sistemi aracı bir portaldır. Ankara Dışkapı Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile hiçbir resmi ilişkimiz bulunmamaktadır. Randevu sırasında veya hastanede yaşayabileceğiniz sorunlardan www.hastanesirandevu.org sitesi sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanmış her kişi bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *